• : +90 532 400 13 02
Herkes İçin E-Ticaret
img
Türkiye

Herkes İçin E-Ticaret

Herkes İçin E-Ticaret

Evden çalışarak ek gelir elde etmek isteyenlere müjde! Artık stoksuz e-ticaret sayesinde sadece internet bağlantısı olan bir cihaz yardımıyla e-ticaret yapabileceksiniz.

Para kazanmanın ne kadar zor olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu yüzden evde kaldığımız vakitlerde biraz para kazanarak ihtiyaçlarımızı gidermek ve hayatımızı sürdürmek istiyoruz. Fakat bu noktada maalesef hiçbirimiz ne yapmamız gerektiğini bilmiyoruz. Her gün saatlerce internette dolanıyoruz fakat bunu nasıl para ve avantaja çevirebileceğimizi bilemiyoruz.

Stoksuz E-ticaret Nedir?

Bu noktada imdadımıza stoksuz e-ticaret yetişiyor. İngilizce adı Dropshipping olan stoksuz e-ticaret ürünleri alma ve depolama sorunlarını ortadan kaldırarak e-ticaret yapmanıza olanak sağlar. Örneğin, A firmasının ürettiği bir ürünün satışını siz yaparsınız fakat bu ürün A firmasının deposunda kalır ve kargo dahil bütün işlemleri onlar yaparlar. A firmasından aldığınız fiyat ile sizin sattığınız fiyat arasındaki fark sizin kârınızdır. Bu yöntemle sermayeye gerek kalmadan e-ticaret ile uğraşabilir ve ek kazanç elde edebilirsiniz.

Normalde e-ticaret yapabilmeniz için bir internet siteniz ve bundan daha önemlisi satabileceğiniz ürünleriniz olmalıdır. Ürünlerinizin satışını arttırabilmek için uygun fiyatlara satmanız ve bunun içinde uygun fiyatlara mâl etmeniz gerekir. Bu, büyük bir sermaye gereksinimi anlamına gelmektedir. Bunun yanında operasyonel giderler, çalışan ücretleri, depo ve diğer harcamalar da düşünüldüğü zaman ciddi bir sermayeye ihtiyaç duyulduğu anlaşılacaktır. İşte tam olarak bu noktada stoksuz e-ticaret devreye girerek hiçbir harcama yapmadan doğrudan e-ticarete atılmanızı sağlamaktadır.

Tek yapmanız gereken ürünü satmak ve satıştan elde ettiğiniz kazancı banka hesabınıza çekmek. Devasa sermayeler ve ciddi iş prosedürlerinden geçmeye gerek kalmadan doğrudan e-ticaret kapısı sizlere açılmakta.

Neden E-ticaret?

Ticaretin önemli bir kısmı hala geleneksel yöntemlerle devam ettirilse de çağımızın öne çıkan yıldızının e-ticaret olduğunu söyleyebiliriz. Artık eskisine oranla çok daha fazla kişinin internet erişimi bulunuyor ve internetten alışveriş yapmak hayatımızın ayılmaz bir parçası haline geldi. 2020 yılında tüm dünyadaki e-ticaret hacmi 4,3 trilyon dolar seviyesine ulaştı. 2020’de Türkiye’de ise e-ticaret 226 milyar TL’lik bir hacme ulaşmayı başardı. Küresel e-ticaret hacminin 2021 yılı için 4.9 trilyon dolara ulaşması bekleniyor.

Rakamlardan da görüldüğü üzere e-ticaret hem ülkemizde hem de dünyada çok ciddi seviyelere ulaşmış durumda. Artık yapılan alışverişlerin büyük bir kısmı internet aracılığı ile yapılıyor ve bu durum her geçen gün daha da yaygınlaşmaya başlıyor. Bu yüzden fırsatlar kaçmadan e-ticaret gemisine binerek ticareti dijital dünyaya taşımak gerekiyor.

Dijitalleşme süreci sizi birçok masraftan kurtardığı gibi masa başı çalışmanızı da engeller. İnternet bağlantısına sahip olduğunuz her yerden bu işle uğraşabilirsiniz. Kendi işinizin patronu olduğunuz için kimseden izin almanıza gerek kalmaz ve hem özgürce yaşayıp hem de para kazanma şansına kavuşabilirsiniz.

Kimler Stoksuz E-ticaretle Uğraşabilir?

İnterneti kullanmayı bilen herkes aynı zamanda stoksuz e-ticaret yapmayı da becerebilir. Bu iş herhangi bir teknik bilgi veya donanım gerektirmemektedir. Tamamen sizin satış hacminizle doğru orantılıdır.

Özellikle ev hanımları ve işsizler için harika bir fırsat olan stoksuz e-ticaret, işe gitmenize gerek kalmadan maaş kazanmanızı sağlayabilir. Ek iş arayan memurlar, yan gelirlerle daha kaliteli bir hayat sürmek isteyen çalışanlar ve internet üzerinden para kazanmak isteyen herkese stoksuz e-ticaretin kapısı sonuna kadar açık. Yapmanız gereken tek şey ürünleri pazarlamak ve satışa dönüşmesini sağlamaktan ibaret. Stoksuz e-ticaret ile ilgili daha fazla bilgi almak ve aklınızdaki soru işaretlerini gidermek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.


İlginizi Çekebilir