• : +90 532 400 13 02
Hakkımızda

Hakkımızda

Birmilyonmarka Hakkında


 Biz Kimiz?

    birmilyonmarka.com olarak dijitalleşen sektöre ayak uydurabilmeniz adına profesyonel ekibimizle ürün marka ya da işletmenizin tanıtımını yapabilmeniz adına sektördeki bilinirliğinizi artırma gayenize yardımcı olmak için hiç yorulmadan ve durmadan çalışıyoruz. Sizlere bu süreçte ürününüz, markanız ya da işletmenize değer katabilecek çözümler sunuyoruz. Sizleri potansiyel müşterileriniz ile buluşturabilecek ortam sağlıyoruz.

Bu amaç için çalışırken her şeyden önce "İşimize ve müşterilerimize değer veriyoruz."

 

Peki bunu nasıl yapıyoruz?

    Müşterilerimizin sorunlarıyla yakından ilgileniyor, disiplinli ve düzenli bir şekilde değişen dijital sektörde ürününüzün, markanızın ya da işletmenizin değer kazanması için güncel çözümler üretiyoruz ve bu çözümleri en efektif şekilde sizlere sunma amacı güdüyoruz.

 

Ne iş yapıyoruz?

    Siz müşterilimizin de farkında olduğu gibi dijitalleşen dünya da yer edinmek bu çağın en büyük gereklerinden biridir. birmilyonmarka.com olarak size bu dijitalleşen ve reklam anlayışının değiştiği bun dünyada markalaşma merdiveninin basamaklarını çıkmanıza yardımcı oluyoruz.

    Markanızın ve ürünlerinizin ya da işletmenizin bilinirliğini artırmak adına SEO ve backlink hizmeti sağlıyoruz. Bu hizmeti almak için sizlere özel oluşturulan reklam paketlerini kullanımınıza göre seçerek paket içeriğinde bulunan Firma Ekleme, Fırsat Ekleme, Video Ekleme, Etkinlik Ekleme, İlan Ekleme ve eğer var ise opsiyonlarını kullanarak sitemizden faydalanmanız yeterli olacaktır. Birçok firmada ayrı ayrı verilen bu hizmetleri bizler sizler için tek bir pakette sunuyoruz. Bu sayede reklam hizmetimizi kullanan müşterilerimizi teknik sorunlardan ve bu sorunların yaratacağı zaman kaybından korumuş oluyoruz. Hizmet alan tüm müşterilimizin sorunlarına birebir yardımcı olmaya çalışıyor, verdiğimiz hizmetler dışında olası tüm sorunların çözümü ve yeni fikirleri hayata geçirme konusunda profesyonel ekibimizle sizlerin her zaman yanınızdayız.


Bugüne kadar birçok firmaya reklam ve tanıtımları konusunda destek vermeye çalıştık. Bu süreçler boyunca fark ettik ki bir firma için en zor olan konu; hizmet verdiği sektörde faaliyetlerine devam etmesinden çok kendisini en doğru şekilde, en uygun kitleye ifade edebilmesi...

 

Firmamız için "hakkımızda" yazısını yazmaya karar verdiğimizde, bunun gerçekten de düşündüğümüz ve başka firmalara anlattığımız kadar kolay bir iş olmadığını anladık.

Biliyoruz ki, tanıtım yazıları belki de bir web sitesinde en son olarak okunan bölüm. Ancak her firmanın reklam ve tanıtım materyallerinin bir bölümünde mutlaka kendini anlatan bir bölümün olması şart. Ve tabi ki bu yazının son derece kısa ve verilen hizmetler konusunda net bilgiler içermesi gerekiyor.

 

Birmilyonmarka için kısaca;  alanında uzmanlaşmış bir Reklam Ajansı" diyebiliriz.

Birmilyonmarka’yı biraz daha yakından tanıdığınızda, benzer reklam ajanslarından biraz daha farklı olduğunu anlayabilirsiniz. Farklı olmasının sadece firma tanıtım metinlerinde ya da sloganlarda "Farklıyız..." diye çığırtkanlık yapmakla olmayacağını da bilecek kadar uzun zamandır reklam ve tanıtım alanlarında hizmet veriyoruz.

Peki Birmilyonmarka, diğer reklam ajanslarından neden farklıdır?

Çünkü;

Herşeyden önce;

 

"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."
Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Birmilyonmarka ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

"İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz."
Belki hiç bir reklam ajansının yapmadığı kadar çok web teknolojileri ve reklamcılık gibi konularda sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacakları şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

"Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz."
Diğer reklam ajanslarından farklı olarak kendimize örnek aldığımız hemen hemen tüm tasarımcılar ve programcılar yurtdışındaki önemli projelere imza atmış kişiler yada ekipler. Bu kişilere ulaşarak sürekli olarak dışarıda işimizin nasıl yapıldığını daha iyi anlamaya çalışıyoruz. Bir proje için Ar-Ge çalışması yaptığımızda, mutlaka ilk olarak müşterimizin işini yurtdışında başarı ile sürdüren firmaların reklam, tanıtım ve web tasarımlarını inceliyoruz ve bu projeleri örnek alıyoruz.

"Bahane değil çözüm üretiyoruz."
Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz.

"Disiplinli ve programlı çalışıyoruz."
Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Elbette Birmilyonmarka’yı farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden "farklı" olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.

Zamanınız olduğunda tanışmak için sizi ofisimize bekliyoruz...