• : +90 532 400 13 02
Anahtar Teslim Web Site - Edirne, Edirne
750 TL
Edirne / Edirne / /
İlan Kod
636
İlan Tarihi
01-05-2022
Yazılım Türü
E-Ticaret
Kimden
Bilgisayarcıdan
Çetin Bilişim
Üyelik Tarihi : 30 Nisan 2022
Tel :

Gsm :
Güvenlik İpuçları

İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak ödeme yapmayın, para göndermeyin.

Harita Konumu

İlan Açıklama

Neden Bir Web Sitesi Kurmalıyım?

Günümüz internet çağında, çok daha geniş kitlelere ulaşabilmek, ulaştığınız kitlelere kendinizi ve işletmenizi detaylı şekilde anlatabilmek için şüphesiz ki bir web sitesine ihtiyacınız vardır.

Geleneksel yayım ve basım organlarıyla yapılacak olan reklamınız, sürekli olarak tarafınızca maddi bir yük bindirdiği gibi, hangi kullanıcı kesimine hitap edebildiğinizi, kaç kişinin tamamen okuduğunu ya da geri dönüşleri net olarak hesaplayamamanız da cabasıdır.

Oysa ki şık bir web sitesi, tek seferlik bir ödeme ile 365 gün boyunca 7/24 çalışan bir şubeniz gibi, devamlı olarak sizin tanıtımınızı yapacaktır. Böylece siz dükkanınızda yokken bile, yeni müşteriler edinebilirsiniz.

Peki Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

İnternet sektörü, freelancer çalışanlar ile beraber çok daha geniş bir kesime hitap etmektedir. Gerek her kesimden insanın kolaylıkla ulaşabilmesi, gerekse ülkemizde çokça yaygın olan kaçak, çalıntı web site şablonları nedeniyle karşınıza çok farklı fiyat aralıkları çıkacaktır. Ancak unutulmamalıdır ki bir web sitesi, işletmenizin dünyaya açılan kapısıdır ve de kalitesi kadar güzel ve kullanışlı olması da müşterilerin işletmenizin üzerinde olumlu fikirler beslemesini sağlar. Bu sebeple web site işi, bu işte uzman olan kişilere bırakılmalıdır.

Pakete Neler Dahil?

.com uzantılı alan adı
Limitlendirilmemiş web hosting
Responsive ( mobil uyumlu ) tasarım
1 Ana sayfa
1 Hakkımızda
1 Ürünlerimiz
1 Blog
1 İletişim
Özel logo çizimi
Admin panel

İlan Özellikleri